Ogólnopolski katalog placówek dentystycznych PRIMADENTAL

Ogólnopolski

Osoby posiadające ściśle określone poglądy zazwyczaj zacięcie ich bronią. Szczególnie, jeśli są w pełni przekonani o ich słuszności. Jednak w wielu....

zdrowie, uroda, medycyna, apteki, lekarstwa, leczenie

Kwestia aborcji

2018-05-10 | Hubert Leszczyński

Osoby posiadające ściśle określone poglądy zazwyczaj zacięcie ich bronią. Szczególnie, jeśli są w pełni przekonani o ich słuszności. 
Jednak w wielu przypadkach powinniśmy wziąć pod uwagę, że inni mogą sądzić inaczej i mają do tego pełne prawo. Świat jest piękny właśnie dzięki różnorodności. Dysponujemy różnymi doświadczeniami i przeżyciami, które kształtują nasz światopogląd. 
Dla wielu ochrona życia nienarodzonego jest najważniejsza. Z uwagi na to w ostatnim czasie znacznie wzrosła ilość organizacji prolife, które działają aktywnie na terenie całego kraju. Kampania stop aborcji jest zauważalna na naszych ulicach. Dla wielu to powód do dumy i radości, dla innych wręcz przeciwnie. Jednak należy pamiętać, że po obu tronach stoją ludzie. 
Z uwagi na to do całej sytuacji powinniśmy podchodzić z odrobiną dystansu i ogromną ilością życzliwości. Dialog nawet między tak skrajnie różniącymi się grupami jest możliwy. Wszelkie decyzje i propozycje zmian powinny być przedyskutowane przez całe społeczeństwo. Tylko wtedy jesteśmy w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski i znaleźć najlepsze rozwiązanie sytuacji. Na samym początku priorytetem powinna być edukacja młodzieży. To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie zwiększyć świadomość i ograniczyć ilość niechcianych ciąż. Zwiększa to bezpieczeństwo młodych ludzi i daje im psychiczny komfort. 
Z uwagi na to niezbędne są dodatkowe zajęcia prowadzone w szkołach przez odpowiednio przygotowane osoby. Tylko wtedy przyniosą one najlepsze możliwe rezultaty.
Kto aborcji mówi STOP powinien zajrzeć na tę stronę : https://zycierodzina.pl/zatrzymaj-aborcje/

Artykuły wg słów kluczowych:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: