Ogólnopolski katalog placówek dentystycznych PRIMADENTAL

Ogólnopolski zdrowie

Nasze centrum zapewnia profesjonalną, kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie....

zdrowie

Gdy życie nas przerasta

Gdy życie nas przerasta

(...) Nasze życie ciągle się zmienia. Zmienia się również nasze otoczenie i to, co czujemy w związku z dotykającymi nas problemami. Kiedy jednak kłopoty zdają się nas przytłaczać, kiedy nie widzimy wyjścia z sytuacji, lekarz psychiatra przychodzi nam z pomocą. Jest to bowiem taki specjalista, który potrafi zrozumieć to, że czasami życie po prostu nas przytłacza, że pojawiają się takie problemy, z którymi nie potrafimy radzić sobie sami. W takiej sytuacji odczuwamy lęk i niepokój, zamykamy się w sobie, ponieważ nie radzimy sobie z tym, co nas (...)

Poczytaj także:

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

(...) Kto z nas nie marzy o wspaniałym, olśniewającym uśmiechu jakim mogą poszczycić się gwiazdy najwyższego formatu z Hollywood? Każdy pragnie mieć piękny, zniewalający uśmiech i zdrowe, bielusieńkie zęby, jednak niektórzy muszą pomóc naturze, która w tym względzie nie była dla nich hojna. Wspaniały i piękny uśmiech gwiazd filmowych to często po prostu świetna robota stomatologów i protetyków. Widzowie oglądają zniewalające uśmiechy aktorów na dużym ekranie i myślą, że to niesprawiedliwe - nie dosyć, że przystojny, wysoki, umięśniony i wysportowany to jeszcze z fantastycznym uśmiechem! Życie jest nie fair! Nikt nie wie, ile pracy trzeba było włożyć, aby ten aktor faktycznie miał tak piękny i prosty zgryz oraz wspaniałe, równe, białe ząbki. Widzowie mogą oglądać jedynie efekt pracy - nie widzą tego, ile ktoś musiał włożyć (...)

Poczytaj także:

Skorzystaj z turnusu rehabilitacyjnego

Skorzystaj z turnusu rehabilitacyjnego

(...) Wśród nas jest wielu, którzy przebyli różnego rodzaju wypadki i teraz potrzebują być rehabilitowani. Niektórzy urodzili się z wadą kręgosłupa i też potrzebują rehabilitacji. Na szczęście jest oferta turnusów rehabilitacyjnych dofinansowanych z PFRON - Na pewno (...)

Poczytaj także:

Jak leczyć choroby żył?

Jak leczyć choroby żył?

(...) żylakami kończyn dolnych np http://www.klinikavenamed.pl/oferta/operacja-zylakow-metoda-klasyczna/ - tak powszechnym problemem ludzi w Polsce, szczególnie w podeszłym wieku - mamy do czynienia także z żylakami odbytu, czyli tak zwanymi (...)

Poczytaj także:

Sprawność fizyczna - ćwicz we Wrocławiu

Sprawność fizyczna - ćwicz we Wrocławiu

(...) W dzisiejszych czasach coraz bardziej liczy się nasz wygląd zewnętrzny. Uroda odgrywa dużą rolę w tym zestawieniu, ale najlepiej postrzegani są ludzie posiadający smukłą sylwetkę. Współczesność tak wykreowała rzeczywistość, że osoby posiadające smukłą sylwetkę są postrzegane jako lepsze. Może wydawać się to dość (...)

Poczytaj także:

Nietrzymanie moczu - temat wciąż wstydliwy

Nietrzymanie moczu - temat wciąż wstydliwy

(...) Nietrzymanie moczu w świadomości większości ludzi jawi się jako wstydliwy problem. Co gorsza- wiedza dotycząca przyczyn powstawania problemu i możliwości jego leczenia wciąż jest znikoma, co powoduje narastanie wokół tego tematu wielu mitów. Problemy jak nietrzymanie moczu czy (...)

Poczytaj także:

Na problemy z kręgosłupem

Na problemy z kręgosłupem

(...) W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób ma problemy z kręgosłupem. Choć wiele osób na to choruje, wciąż mało ludzi wie, skąd się biorą bóle kręgosłupa. Tymczasem nie wiedząc nic o przyczynach, decydujemy się na (...)

Poczytaj także: