Ogólnopolski katalog placówek dentystycznych PRIMADENTAL

Ogólnopolski zdrowie

Nasze centrum zapewnia profesjonalną, kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie....

zdrowie

Kwestia aborcji

Kwestia aborcji

(...) Osoby posiadające ściśle określone poglądy zazwyczaj zacięcie ich bronią. Szczególnie, jeśli są w pełni przekonani o ich słuszności. Jednak w wielu przypadkach powinniśmy wziąć pod uwagę, że inni mogą sądzić inaczej i mają do tego pełne prawo. Świat jest (...)

Poczytaj także:

Gdy życie nas przerasta

Gdy życie nas przerasta

(...) Nasze życie ciągle się zmienia. Zmienia się również nasze otoczenie i to, co czujemy w związku z dotykającymi nas problemami. Kiedy jednak kłopoty zdają się nas przytłaczać, kiedy nie widzimy wyjścia z sytuacji, lekarz psychiatra przychodzi nam z pomocą. Jest to bowiem taki specjalista, który potrafi zrozumieć to, że czasami życie po prostu nas przytłacza, że pojawiają się takie problemy, z którymi nie potrafimy radzić sobie sami. W takiej sytuacji odczuwamy lęk i niepokój, zamykamy się w sobie, ponieważ nie radzimy sobie z tym, co nas (...)

Poczytaj także:

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

(...) Kto z nas nie marzy o wspaniałym, olśniewającym uśmiechu jakim mogą poszczycić się gwiazdy najwyższego formatu z Hollywood? Każdy pragnie mieć piękny, zniewalający uśmiech i zdrowe, bielusieńkie zęby, jednak niektórzy muszą pomóc naturze, która w tym względzie nie była dla nich hojna. Wspaniały i piękny uśmiech gwiazd filmowych to często po prostu świetna robota stomatologów i protetyków. Widzowie oglądają zniewalające uśmiechy aktorów na dużym ekranie i myślą, że to niesprawiedliwe - nie dosyć, że przystojny, wysoki, umięśniony i wysportowany to jeszcze z fantastycznym uśmiechem! Życie jest nie fair! Nikt nie wie, ile pracy trzeba było włożyć, aby ten aktor faktycznie miał tak piękny i prosty zgryz oraz wspaniałe, równe, białe ząbki. Widzowie mogą oglądać jedynie efekt pracy - nie widzą tego, ile ktoś musiał włożyć (...)

Poczytaj także:

Skorzystaj z turnusu rehabilitacyjnego

Skorzystaj z turnusu rehabilitacyjnego

(...) Wśród nas jest wielu, którzy przebyli różnego rodzaju wypadki i teraz potrzebują być rehabilitowani. Niektórzy urodzili się z wadą kręgosłupa i też potrzebują rehabilitacji. Na szczęście jest oferta turnusów rehabilitacyjnych dofinansowanych z PFRON - Na pewno (...)

Poczytaj także:

Sprawność fizyczna - ćwicz we Wrocławiu

Sprawność fizyczna - ćwicz we Wrocławiu

(...) W dzisiejszych czasach coraz bardziej liczy się nasz wygląd zewnętrzny. Uroda odgrywa dużą rolę w tym zestawieniu, ale najlepiej postrzegani są ludzie posiadający smukłą sylwetkę. Współczesność tak wykreowała rzeczywistość, że osoby posiadające smukłą sylwetkę są postrzegane jako lepsze. Może wydawać się to dość (...)

Poczytaj także:

Na problemy z kręgosłupem

Na problemy z kręgosłupem

(...) W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób ma problemy z kręgosłupem. Choć wiele osób na to choruje, wciąż mało ludzi wie, skąd się biorą bóle kręgosłupa. Tymczasem nie wiedząc nic o przyczynach, decydujemy (...)

Poczytaj także:

Jak leczyć choroby żył?

Jak leczyć choroby żył?

(...) Praca za biurkiem lub na stojąco? Osiem godzin spędzanych w jednej pozycji? Dolegliwości, związane z pracą w takich pozycjach są niezwykle dokuczliwe i bolesne. Co więcej, niektóre z nich mają trwałe, nieuleczalne skutki, a ich stany można jedynie łagodzić. Na przykład (...)

Poczytaj także:

Nietrzymanie moczu - temat wciąż wstydliwy

Nietrzymanie moczu - temat wciąż wstydliwy

(...) Nietrzymanie moczu w świadomości większości ludzi jawi się jako wstydliwy problem. Co gorsza- wiedza dotycząca przyczyn powstawania problemu i możliwości jego leczenia wciąż jest znikoma, co powoduje narastanie wokół tego tematu wielu mitów. Problemy jak nietrzymanie moczu czy (...)

Poczytaj także:

Psycholog lekarzem duszy

Psycholog lekarzem duszy

(...) W życiu każdego z nas mogą wystąpić sytuacje, które stanowić mogą poważny problem i realne zagrożenie dla zdrowia psychicznego. Utrata pracy, rozpad małżeństwa, śmierć członka rodziny, czy też uzależnienie od alkoholu lub narkotyków, powodować mogą ogromny ból psychiczny i stany depresyjne. Na ogół ludzie zmagającymi się z problemami życiowymi starają (...)

Poczytaj także: